Stal nierdzewna odpowiednik 1.4307 - Hempel-metals.pl

Stal 1.4307 to gatunek stali chromowo-niklowej. Ma niską zawartości węgla, przez co nie jest skłonna do twardnienia. Wpływa to pozytywnie na skrawalność, czyli zdolność kształtowania materiału na drodze obróbki. Ten rodzaj stali wykazuje odporność na korozję w środowisku naturalnym, może być także polerowany i formowany termicznie. Liczba zalet, jaką cechuje się stal 1.4307, sprawia, że jest to jeden z najczęściej stosowanych gatunków w przemyśle chemicznym, naftowym czy motoryzacyjnym.

Stal 1.4307
obrazek prezentujacy

Odpowiednik 1.4307 - Hempel Special Metals

Hempel Special Metals działa na rynku od 2007 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży, a także dbałość o zadowolenie klienta i dobro środowiska potwierdza, że firma stawia za cel działalność zgodną z odpowiedzialnością korporacyjną oraz społeczną. Posiada specjalne certyfikaty ISO dla przemysłu medycznego, lotniczego, a także inne niezbędne atesty, świadczące o wysokiej jakości oferowanych gatunków metali. Odpowiednik 1.4307 dostępny jest w arkuszach blach 0,5-50 mm, kręgach 0,5- 3 mm oraz taśmach 0,2-0,5 mm.

Stal nierdzewna 1.4307 - właściwości

Skład chemiczny i właściwości stali nierdzewnej 1.4307 są porównywalne do materiału 1.4301. Ten gatunek nadaje się do pracy przy temperaturze 450-850°C, jest odpowiedni do niskich temperatur i może być poddany polerowaniu. Jego gęstość wynosi 7,9 kg/dm³, a twardość oscyluje w granicach 160-190. Zastosowanie stali 1.4307 klasyfikuje się w kategorii podstawowych, ponieważ jej skład chemiczny nie sprawdzi się w agresywniejszych warunkach, czyli w środowisku zasolonych czy przy obecności wysokiego stężenia chloru.

Stal nierdzewna 1.4307 - cennik

Hempel Special Metals posiada w sprzedaży ponad 20 gatunków stali nierdzewnej, które dostarczane są przez najbardziej cenionych, światowych producentów. Przedsiębiorstwo poza gwarancją solidności oferowanych produktów cechuje się konkurencyjnymi cenami. Indywidualne podejście do klienta pozwala dokonać odpowiedniego zakupu w rozsądnych ramach cenowych, a także przynieść szybkie korzyści handlowe i techniczne. Dokładna kwota jest zależna od ilości materiału, formy, a także wielkości złożonego zamówienia.

Odpowiednik 1.4307 - opinie

Materiały oferowane przez Hempel Special Metals spełniają wymagania takich norm jak: ASTM, ASM, ISO, VdTÜV czy NORSOK, co potwierdza ich najwyższą możliwą jakość. Firma stawia komunikację ze współpracującymi osobami jako swój priorytet. To w połączeniu z mnogością zastosowań odmiany 1.4037 ma przełożenie na pozytywne opinie. Klienci doceniają firmę za konkurencyjne ceny, gwarancję jakości, a także sprawny przebieg transakcji. Indywidualnie dopasowana oferta jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów.